Poděkování

Mateřská škola děkuje všem, kteří naší školce pomáhají, každá i malá pomoc je přínosem a přináší radost hlavně dětem, které školku navštěvují:

Školní rok  2018/2019

Rodičům Andělky Vrbové za jarní úklid zahrady a prořezání suchých větví.

Mamince Toníčka Moulise za dárky pro děti z celé školky k velikonocům.

Rodičům Marka Kočího za dar – toaletní papír, papírové kapesníky /pro celou mateřskou školu/.

Akademické malířce pí. Markétě Laštůvkové za nové návrhy na označení tříd naší mateřské školy.

Panu Paulíkovi, tatínkovi Klaudie z motýlků za návrh originálního loga mateřské školy a výrobu folií s motivem znaků tříd.

Panu Semerádovi za montáž krytů topení po zednických pracech ve třídách berušek a motýlků.

Panu Mizerovskému za opravy dřevěného nábytku.

Panu Klimtovi za sponzorský dar – dřevěné obložení a montáž ve třídách medvídků a soviček.

Paní Brožové za finanční dar – vloženo do pokladny klubu rodičů.

Školní rok  2017/2018

Panu Semerádovi za zpracování dřevěných kmenů a vyrobení hracích prvků na zahradě školky.

Všem rodičům, kteří se zúčastnili podzimní brigády a v sobotním dopoledni krásně uklidili naší zahradu.

Panu Brabcovi za příležitostné vrtání a ukotvování nábytku.

Rodičům Emičky Modré za rekonstrukci houpaček a kolotoče – odvoz, nový povrchový nátěr, následná instalace. Jablka z podzimní úrody pro děti z celé školky.

Rodičům Marka Kočího za dar – toaletní papír, vlhčené ubrousky, kapesníky /pro celou mateřskou školu/.

Mamince Marušky Egerové za přenosné košíky na panenky – Vánoční dárky do všech tříd.

Panu Mizerovskému, tatínkovi Klárky z motýlků za výrobu stolu do sborovny a truhlářské práce, opravy nábytku. Dar stolečku s židličkami.

Panu P. Hartmanovi za dodávku kancelářských papírů.

Firma Goba-  zásobuje naši školku zbytkovým materiálem.

Rodičům Kubíka Brabce za výrobu dřevěných záhonků na pěstování pro děti.