Informace o cookies

PROHLÁŠENÍ O POUŽITÍ COOKIES

Tyto webové stránky provádí ukládání cookies na vaše zařízení dle aktuálně platné legislativy. Používáme výhradně provozní soubory cookies, jedná se cookies, které musíme na vaše zařízení uložit, aby daná stránka mohla fungovat. Z tohoto důvodu se nevyžaduje váš souhlas.

CO JSOU COOKIES?

Za cookies jsou označovány menší textové soubory, které se uloží na klientský počítač nebo mobilní zařízení v momentě návštěvy webových stránek, tedy jejich tzv. užívání. S pomocí cookies si webové stránky pamatují nastavení, volby a úkony, které jste zadali. Tato data pak slouží pro personalizaci, identifikaci uživatelských předvoleb a zpravidla také pro jednodušší užívání webu. Cookies nelze použít pro zjištění totožnosti návštěvníka ani ke zneužití přihlašovacích údajů.

SOUHLAS S UKLÁDÁNÍM COOKIES

Jestliže nemáte váš prohlížeč nastaven individuálně, pak většina prohlížečů přijímá cookies automaticky.
V momentě návštěvy těchto webových stránek, tj. při jejich použití, souhlasíte s ukládáním výše zmíněných souborů cookies. Pokud je pro vás ukládání cookies neakceptovatelné, pak jejich ukládání můžete omezit či zcela zablokovat v nastavení prohlížeče – více viz zde: