Plavecké lekce

Připomínáme, že od úterý 4.4. jezdíme na plavání do Hořovic.

Sraz na třídě v 7:15h. Sejdeme se vždy ve školce, nepředávejte nám děti na poslední chvíli venku u autobusu, je třeba spočítat děti a správný počet předat do jídelny a paní učitelce, která zůstává ve školce. Je nutné, aby věděla, koho ještě má čekat.

S sebou dejte dětem do batůžku – pití ve šroubovací lahvičce, plavky v pytlíku, župan nebo osuška /nejlepší je ručník s kapucí, děti ho necourají a nepadá jim 😊/, malou dobrůtku. Dejte dětem dětský časopis do autobusu, nedávejte jim hračky.

Jsou zakázané řetízky, náramky, dlouhé náušnice /zlaté náušnice na vlastní odpovědnost/. Dlouhé vlasy do gumičky, případně koupací čepice vítány a hřeben.

Případné podání léku proti nevolnosti je potřeba nahlásit dopředu, nejlépe již v pondělí a vyplnit formulář k podání léku.

Svačinu budou mít děti ze školky, sledujte jídelníček, případně dejte dítěti jídlo navíc, ať nemá z vody hlad.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.