Celodenní výlety:

ZOO Plzeň úterý 22.6. – Motýlci, Sovičky, Medvídciz důvodu nepříznivého počasí se výlet přesouvá na úterý 29.6.

středa 23.6. – Žabičky, Myšky

Odjezd oba dny autobusovou dopravou p. Matury od mateřské školy v 7:20h, sraz ve třídách do 7:10h.

celodenní pobyt, oběd zajištěn v restauraci Na statku – polévka, řízek bramborová kaše, pití. Svačinu dopolední i odpolední dostanou děti ze ŠJ.

S sebou vhodné oblečení, pohodlnou obuv, kšiltovky budou mít děti školkové, do batůžku pití ve šroubovací lahvičce – vodu případně doplníme, roušku do vnitřních prostor.

Další informace u pí. učitelek

Praha – Petřín úterý 22.6. – Berušky

odjezd z nádraží 7:22h, sraz 7:15h

S sebou vhodné oblečení, pohodlnou obuv, kšiltovky budou mít děti školkové, do batůžku pití ve šroubovací lahvičce, roušku do vnitřních prostor.

Návrat na oběd do 13:00h.

Další informace u pí. učitelek