Konzultace pro rodiče nově přijatých dětí

Setkání s rodiči i dětmi nově přijatých do mateřské školy proběhne PONDĚLÍ 30.srpna od 9:00 do 16:00h v dětské skupině proběhne třídní schůzka v pondělí 30.8. v 16:00 v Myškách na náměstí.

platí pro třídy Berušek, Motýlků, Soviček, Medvídků a Žabiček.

Třída, ve které bude vaše dítě zapsáno, bude zveřejněna na webu do 20. srpna, ve třídách kde jsou pouze nové děti /Medvídci, Sovičky, Motýlci/, bude třeba rezervace na určitou hodinu volejte prosím ve čtvrtek 26.8. na tel. číslo: 602 142 370 nebo 602 626 385. Případně se domluvíte na jiném termínu.

Půjde o doplnění povinné dokumentace a předání případných individuálních informací o dítěti, také možnost prohlédnout si školku/třídu, do které vaše dítě od 1.září nastoupí. Seznámíte se s paní učitelkami a personálem, který bude vaše děti vzdělávat.

Většinu informací NA ŠKOLNÍ ROK 2021/22, najdete v záložce – INFORMACE PRO RODIČE

NÁSTUP DĚTÍ JE VE STŘEDU 1.ZÁŘÍNA VŠECHNY DĚTI SE MOC TĚŠÍME!

Třídní schůzky jsou pro všechny zákonné zástupce na 7. září 2021 od 16:30h.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.