Mirákulum – celodenní výlet

V úterý 22.září plánujeme celodenní výlet do Mirákula. Jedná se o přeložený výlet z jarního období.

Pojedeme autobusovou dopravou p. Matury. Veškeré výdaje za dopravu, vstupné jsou hrazené z Rozvojového programu „Šablony II“- Projektový den.

Děti se sejdou v 7:15 na svých třídách, v 7:30 bude odjezd. Prosím, aby jste nedoprovázeli děti k autobusu, především mladší děti loučení, rozesmutní a mohou i plakat.

S sebou do sportovního batůžku: dostatek pití ve šroubovací lahvičce, která neteče!!!!, pláštěnku, dle uvážení u menších dětí náhradní spodní prádlo a tepláky, malou dobrůtku. Dvě svačiny dostanou ze školní jídelny. Oběd /řízek s kaší/ je zajištěn na místě. Dejte dětem pohodlné sportovní oblečení a pohodlnou obuv.

Další informace dostanete od pí. učitelek na třídě. Prosím o podepsání souhlasu s výletem na třídě.

Předpokládaný návrat mezi 16:00 h – 16:30 h.