Obnovení provozu mateřské školy

Od pondělí 25.5. 2020 se za přísných hygienických podmínek, znovu otevře mateřská škola. Pokyny (dodatek ke školnímu řádu) ředitelky školy k otevření ZDE.

V celé mateřské škole proběhla ozonizace desinfekcí, prostory jsou pro pobyt dětí bezpečné, abychom zajistili ještě větší bezpečnost, po dobu dvou týdnů budeme přebírat děti od rodičů ve vstupní hale a vydávat na zahradě. Je přísný zákaz nošení plyšáků z domova. Seznamte s tímto prosím své děti. Odpolední provoz bude zajištěn pouze pro děti zaměstnaných rodičů!!

Dítě si do školky přinese:

1. Čestné prohlášení rodiče o neexistenci příznaků virového onemocnění dítěte /viz. formulář v pokynech ředitelky str.4/
  2. pití v podepsané lahvičce na pobyt venku /v případě nutnosti bude pití doplněno/
  3. dostatek oblečení na převlečení
  4. jednu roušku v igelitovém sáčku do kapsáře.

P. Neprašová