Přednášky pro rodiče /nejen/předškoláků

V rámci projektu EU Šablony III, pořádáme odborně zaměřený cyklus tematických setkávání pro rodiče dětí v MŠ. Ráda bych poskytla rodičům dostatečný prostor a informace pro včasné rozmyšlení všech faktorů spojených s nástupem dětí na základní školu.

  1. Co všechno bude potřebovat vaše dítě do první třídy ZŠ Řevnice – již proběhla! Děkujeme za účast! – Bude následovat přednáška pro rodiče UA – termín upřesníme!
  2. Školní zralost a připravenost – přednáška se školní psycholožkou Mgr. J. Doksanskou, která je odbornice na školní zralost. Bude se konat v pondělí 20. února 2023 od 16:30h ve třídě žabiček , následovat bude skreening školní zralosti 23. února.
  3. Chystáme přednášku s klinickou logopedkou Mgr. Barchánkovou

Na všechna setkání jsou určena pro rodiče dětí nastupujících školní docházku, ale jsou přínosem i pro rodiče mladších dětí.

P. Neprašová – ředitelka MŠ

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.