Přednášky pro rodiče – ZRUŠENO

V rámci projektu EU Šablony II, pořádáme odborně zaměřený cyklus tematických setkávání pro rodiče dětí v MŠ.   

Ráda bych poskytla rodičům dostatečný prostor a informace pro včasné rozmyšlení všech faktorů spojených s nástupem dětí na základní školu.

  1. Co všechno bude potřebovat vaše dítě do první třídy ZŠ Řevnice s paní učitelkou Ludmilou Klocovou z přípravné třídy, Mgr. Janou Barnovou – výchovný poradce a učitelka z první třídy a speciální pedagožkou Mgr. Karlou Koubovou ze ZŠ Řevnice proběhne na naší mateřské škole ve čtvrtek 19. března 2020 v 16:30h ve třídě žabiček.
  2. Školní zralost a připravenost přednáška se školní psycholožkou Mgr. Doksanskou, která je odbornicí na školní zralost a specializuje se hlavně na přípravu předškoláků, jejich hladký přechod do základní školy, proběhne 2. dubna 2020 v 16:30h na naší mateřské škole ve třídě žabiček.
  3. Vady řeči a jejich důsledky v začátcích školní docházky Druhá přednáška s klinickou logopedkou Mgr. M. Barchánkovou, proběhne na naší mateřské škole – 22. dubna 2020 v 16:30h na naší mateřské škole ve třídě žabiček.
Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.