Screening školní zralosti a připravenosti – Mgr. Doksanská

V pátek 8.3. a 15.3. proběhne ve třídách předškoláků Screening školní zralosti a připravenosti na nástup školní docházky se školní psycholožkou Mgr. J.Doksanskou, která působí i na základní škole Řevnice.

Testování bude probíhat celé dopoledne od 8:00h, pí. psycholožka bude vždy pracovat se skupinkou tří až čtyř dětí. V první skupině 8.3. budou třídy Motýlků a Soviček, v druhé skupině 15.3. bude třída Berušek a případně druhá část Soviček/děti, které budou chybět v daný termín, mohou být vyšetřeny v druhém termínu/. Všechny testované děti musí mít od rodičů podepsaný souhlas k vyšetření. Seznamy budou k dispozici ve vstupní hale u dozor konajících zaměstnankyň.

Výsledky screeningu pí. psycholožka předá individuálně /pouze v případě nutnosti/, zákonným zástupcům v odpoledních hodinách v MŠ – 28.3. od 14:00h.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.