Vážení rodiče,

obracím se na Vás s důležitou informací ohledně provozu naší mateřské školy. Dne 27. listopadu 2023 se uskuteční výstražná jednodenní stávka, která bude mít vliv na běžný chod mateřské školy, který není, vzhledem k ohlášenému počtu stávkujících zaměstnanců, možno zajistit. Z tohoto důvodu jsem rozhodla o uzavření školky.

Omlouváme se za případné nepříjemnosti, které tato situace může způsobit, a věříme, že můžeme počítat s Vaším porozuměním.

Přestože se jedná o neplánovanou událost, budeme Vás průběžně informovat o dalším vývoji situace a o případném návratu k běžnému provozu mateřské školy (zrušení naší účasti na výstražné stávce), pokud v aktuální situaci dojde k zásadnímu zvratu.

Děkujeme Vám za pochopení a spolupráci.

S pozdravem,

Pavlína Neprašová