Zdravotní situace v MŠ

Ve třídě medvídků se vyskytl ověřený případ covid 19. Všichni rodiče dětí, které byly v kontaktu jsou informováni sms a další instrukce jim pošle KHS.

Apeluji na rodiče dětí, které mají příznaky respiračního onemocnění /kašel, rýma../, ať nedávají dítě do kolektivu a nechají vyšetřit dětskou lékařkou. Upozorňuji, že nemocné dítě nebude přijato! Mám hlášeno již mnoho případů hospitalizovaných dětí v nemocnici s vysokými horečkami. Prosím nepodceňujete nákazu u svých dětí. Děkuji

Z důvodu šíření nákazy, upozorňuji na uzavření mateřské školy v pátek 29.10. 2021.

Plánovanou Hallowenskou stezku si budou moci děti, které nebudou ve školce ve středu, projít s rodiči individuálně od středy 27.10. 2021, kdy ji necháme nainstalovanou do 1.11.2021.

Děkuji za pochopení – Pavlína Neprašová