Informace k uzavření

Vážení rodiče,

mateřská škola a dětská skupina bude dle posledních výsledků testů otevřena až v pondělí 2.11. 2020.

Ve středu 14.10. byl v kontaktu s dětmi další pozitivní zaměstnanec, prosím rodiče, kteří ještě nenechali testovat své děti, aby tak učinili!

Upřesňuji – kontakty pro testování jsou uvedené od středy 7.10., kdy nakažená osoba již byla infekční, pokud Vám dosud nepřišel informační email od KHS /zřejmě byl uveden chybně/ a víte, že Vaše dítě bylo ve školce některý den, od 7.10. do 14.10., informujte školu emailem a bude Vám zaslána žádanka, případně Vás bude kontaktovat pí. Kovářová z KHS, telefonicky. Případné dotazy ohledně testování/netestování, směřujte na Vašeho pediatra. Výsledky testů, prosím, posílejte na email mateřské školy: msrevnice@centrum.cz

Děkuji za pochopení a hodně zdraví Vám všem! P. Neprašová – ředitelka MŠ

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.