Otevření pondělí 2.11. – Nouzový provoz

Vážení rodiče, prosím o zvážení návratu do školky u dětí, které mohou zůstat doma. Prioritou MŠMT, zřizovatele a hlavně mojí je udržet co nejdéle mateřskou školu v provozu a to znamená , aby co nejmenší možný počet možných, potenciálních, přenašečů choroby se soustředil na jednom místě. V současném nouzovém stavu je nutná vstřícnost k zaměstnaným rodičům, aby o jejich děti bylo co nejdéle postaráno a skutečně nemají jinou možnost. Věřte, že bych byla nejraději pokud by mohly být účastny vzdělávání všechny naše děti, ale zdraví je na prvním místě a proto apeluji na ty z vás, kteří mohou, ať ještě zváží návrat svého potomka do kolektivu. Pro děti, které plní povinnou předškolní docházku doplňuji, že v nouzovém stavu vzdělávání nebude plnohodnotné a pokud jsou zavřené základní školy, nevztahuje se povinnost ani na předškolní vzdělávání. Mimo to pro vaše děti je na webu nachystaná distanční výuka, kterou jistě s dětmi hravě zvládnete.

Děkuji za pochopení a těším se na setkání ve zdravých časech. P.Neprašová

Mateřská škola i dětská skupina bude otevřena v pondělí 2.11. /pokud nenastane změna ve vládních opatřeních/, prosím všechny rodiče o informaci o docházce Vašeho dítěte. Omluvenky posílejte omluvným listem na webu, docházku přihlašujte do emailu školy: msrevnice@centrum.cz

Z důvodu současné nouzové, zdravotní situace, kterou jistě všichni sledujete, prosím o zvážení docházky dětí, které mohou zůstat v bezpečí svého domova. Čím více bude dětí na třídách, tím větší je pravděpodobnost nákazy a opětovného uzavření školy. Odpočívat budou pouze děti zaměstnaných rodičů! Otevřené budou pouze dvě třídy Žabičky a Berušky /případně Medvídci/ – paní učitelky se v nich budou střídat tak, aby došlo co nejmenšímu kontaktu dospělých osob. Povinná předškolní docházka je v době uzavření základních škol, možná plnit i distančně – materiály jsou na webu.

Aby prostředí školy bylo bezpečné proběhla ve všech prostorách ozonizace desinfekčním prostředkem, jednáme o zakoupení čističky vzduchu. Je nařízena zvýšená dezinfekce, časté větrání, roušky a rukavice u provozních zaměstnanců, u učitelek jsou roušky dobrovolné. Děti budou většinu času trávit venku – vybavte své ratolesti vhodným oblečením! Lahvičky s pitím, prosím noste stále a podepsané! Rodiče mají povinnost vstupu do areálu školky s rouškou, nesmí se zdržovat v areálu školky, ani na zahradě. Před vstupem budeme dětem měřit tělesnou teplotu. Do kolektivu budou přijaty pouze děti bez příznaků jakékoliv nemoci!!

Děkuji za pochopení a věřím, že s dodržováním takto nastavených pravidel, společně epidemii zvládneme a nebudeme muset již zavírat celý provoz.

Přeji všem pevné zdraví! Pavlína Neprašová – ředitelka MŠ

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.