Informace pro rodiče k provozu mateřské školy

Od 18.11. /kdy se otevřely první a druhé třídy ZŠ/ je mateřská škola již v provozu na všech pěti třídách i na odpolední pobyt. Ve školce není hlášený žádný další případ virového onemocnění.

Děti se snažíme, v rámci provozu nemíchat mimo svá patra. Pokud by došlo k nákaze – budeme se snažit uzavřít pouze konkrétní třídu/patro.

Protivirová opatření: Stále platí vstup rodičů do budovy pouze v roušce. V poledne vyvádí učitelky děti na zahradu – vyzvedávejte své děti pouze na předem určeném stanovišti pro vaši třídu: Motýlci a Sovičky – v LESÍKU, Berušky a Medvídci – na LOUCE, Žabičky – u STUDNY za budovou – předejdeme tak velké koncentraci osob před vchodem a případnému zmatku. Zvýšené větrání všech prostor. Děti tráví více času venku. Budova se odchodu rodičů a po uzavření v pět hodin, kompletně celá desinfikuje. Před vstupem do třídy si děti myjí ruce a rodiče použijí u vchodu desinfekční prostředek.

Děkuji za pochopení a dodržování nařízení. Pavlína Neprašová

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.