VSTUPNÍ KAMEROVÝ SYSTÉM

Jak jste si již jistě všimli, máme na budově již funkční, dlouho plánovaný, vstupní kamerový systém.

Při příchodu k budově, zazvoňte na příslušnou třídu nebo úsek – počkejte v dosahu kamery na vyzvání – vpuštění do budovy – případně se představte a oznamte jméno dítěte, které vyzvedáváte. Mějte, prosím trpělivost v době nošení roušek, kdy je identifikování osob složitější.

Po vpuštění do budovy nebo odchodu s dítětem, je nutné zavírat dveře!!!!! Pokud jste již vpuštěni, umožněte vstup pouze vám známým rodičům, nikoliv však cizím osobám!!!!! Jde o bezpečnost Vašich dětí.

Pro urychlení vstupu vám budou, proti záloze 100,-Kč, zapůjčeny čipy ke vstupu do budovy. Na jedno dítě – jeden čip, na celou dobu docházky dítěte do MŠ. Čip vás vpustí do budovy, pouze v časech, kdy je budova odemčená. To znamená: ráno od 7:00 do 8:30h, v poledne od 12:30 do 13:00h a odpoledne od 15:00 do 17:00h mimo tyto časy platí stávající postup. Z ulice Mníšecká zvonit na provozní vchod a dále u budovy přes kameru zvonit na příslušnou třídu/ředitelnu/kancelář ŠJ.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.