Konzultace pro rodiče nově přijatých dětí

Setkání s rodiči i dětmi nově přijatých do mateřské školy proběhne poslední týden v srpnu:

pro třídu Žabiček ve středu 26.8. od 9:00h do 17:00h

pro třídy Berušek, Motýlků, Soviček, Medvídků ve čtvrtek 27.8. od 9:00h do 17:00h

Třída, ve které bude vaše dítě zapsáno, bude zveřejněna na webu do 20. srpna, ve třídách kde jsou pouze nové děti /Medvídci, Žabky/, bude třeba rezervace na určitou hodinu volejte prosím v pondělí 24.8. na tel. číslo: 602 626 088.

Půjde o doplnění povinné dokumentace a předání případných individuálních informací o dítěti, také možnost prohlédnout si školku/třídu, do které vaše dítě od 1.září nastoupí. Seznámíte se s paní učitelkami a personálem, který bude vaše děti vzdělávat.

K této konzultaci přineste potvrzení od lékaře, že vaše dítě je schopno a může nastoupit do kolektivu /není třeba pokud jste měli již u zápisu v přihlášce potvrzené/ . Tiskopis je součástí přihlášky ke stažení v záložce Zápis.

Třídní schůzky jsou pro všechny zákonné zástupce na 8. září 2020 od 16:30h.

Příspěvek byl publikován v rubrice Nezařazené. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.