Provoz školy v červenci, srpnu

Mateřská škola je v prázdninovém režimu otevřena celý měsíc červenec od 7.7. do 31.7. V měsíci srpnu je škola uzavřena.

Otevřeny jsou třída Žabek /pro děti ze žabiček a berušek/ a třída Berušek /pro děti z medvídků, motýlků a soviček/. Tyto skupiny se nebudou po celý červenec měnit.

Ranní příchod od 1.7. již umožněn vstup do budovy s rodičem s rouškou! Polední vydávání dětí stále na zahradě za dozoru učitelky. Odpolední odchod ze zahrady, případně si rodič vyzvedne dítě v budově.

Poslední týden v srpnu proběhnou konzultace na třídách s nově přijatými dětmi – paní učitelky, rodiče, děti. Termín bude upřesněn.

Přejeme teplé léto, plné zážitků s dětmi. Těšíme se na září, kdy se opět sejdeme.

Kolektiv mateřské školy